הניתוח הפלסטי שנשים עושות ואף אחד (כמעט) לא רואה

הניתוח הפלסטי שנשים עושות ואף אחד (כמעט) לא רואה

המחלקה הגינקו-פלסטית באיה מדיקל לא מפסיקה לעבוד גם בתקופת הקורונה. נשים מגיעות לעבור ניתוח פלסטי באיבר המין שלהן על מנת לשפר את המראה וליהנות יותר מיחסי המין.

“מגיעות אלינו נשים שנבוכות ללבוש בגד ים או בגדים הדוקים בשל בולטות השפתיים של איבר המין שלהן, נשים שעברו לידות ורוצות לשפר את המראה והתחושה למטה וגם נשים שלא נהנות מספיק מיחסי המין, בשל מבנה המסב להן חוסר נוחות, או אינו מאפשר גירוי מספק”, עונה ד”ר דב לקסמן, לתהייה מי הן אותן נשים שמגיעות לניתוח עיצוב איבר המין.

בעוד בארה”ב מדובר בהכשרה נפוצה בהרבה, בארץ יש מספר מצומצם של רופאים המיומנים בניתוח פלסטי של איברי המין הנשיים. למרבה הצער, חלק מהניתוחים מבוצע על ידי מנתחים פלסטיים רבים שאינם רופאי נשים ואינם מודעים להיבטים האנטומיים והפיסיולוגיים של מערכת המין הנקבית ותפקוד רצפת האגן.

ד”ר דב לקסמן וד”ר יעקב (קובי) כהן, גינקולוגים כירורגיים ותיקים, עברו בשנת 1999 השתלמות והכשרה במרכז לכירורגיה פלסטית גינקולוגית של ד”ר דיוויד מאטלוק בלוס אנג’לס, המנתח בעל המוניטין הרב ביותר בתחום זה, ומאז ביצעו בהצלחה ניתוחים רבים כאלה במיומנות גבוהה ולשביעות רצון מטופלותינו (ובני זוגן).

הניתוח עצמו הוא קצר וכך גם זמן ההחלמה ממנו. בין סוגי הניתוחים הפלסטיים הנפוצים: ניתוח לשינוי צורת השפתיים התחתונות, הנדרש בשל גודל שפתיים מוגזם או אי-סימטריה בין שפתי הפות, ניתוח לשינוי קוטר פתח הנרתיק, לשיפור חיכוך והנאה ביחסי המין, ניתוח להסרת עורלת הדגדגן על מנת לאפשר גירוי וסיפוק מיני בצורה קלה יותר, ניתוח לאיחוי קרום הבתולין (או לביתוקו במקרים בהם הוא עבה מידי) ועוד.

במרפאה מתבצעים גם ניתוחים גניקולוגיים נוספים שאינם קשורים למראה איברי המין בלבד, אלא בעיקר לתפקודם, כגון הסרת מבוא הנרתיק לסובלות מוסטיבוליטיס (מצב בו האיזור רגיש במיוחד ואינו מאפשר קיום יחסי מין או החדרת טמפון), תיקון צניחת הנרתיק, הרמת שלפוחית השתן ועוד.

הכל תוך מתן תשומת לב הן לצד התפקודי והן לתוצאה האסתטית עליה האישה חולמת.

—-

לפניות למחלקה הגינקו – פלסטית ניתן להתקשר ל”איה מדיקל”: 03-7646930

או ליצור קשר דרך האתר

צרי קשר ונחזור אליך בהקדם

Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
Fill out this field
תפריט