ניתוח לשינוי צורת שפתי הפות

ניתוח לשינוי צורת שפתי הפות

לנשים שונות צורה ומראה שונה של שפתי הפות. מבחינה תפקודית, לרוב אין הבדל בין צורה אחת לשנייה, אך לעיתים, עולה רצון או צורך לשנות את צורתן.

במקרים רבים מדובר בעניין אסתטי בלבד – יש נשים בעלות שפתיים בולטות, שמרגישות מובכות מללבוש מכנסיים צמודים ובגד ים, יש נשים שמוטרדות ממבנה א-סימטרי מוגזם של השפתיים, ועוד. הדבר פוגע בביטחונן העצמי ועשוי לפגוע בהנאתן מיחסי מין, ולעיתים אף לגרום להימנעות מוחלטת מיחסים אינטימיים, בשל המבוכה.

מקרים אחרים קשורים גם להפרעה בתפקוד, כגון שפתיים גדולות במיוחד, הנוטות להשתפשף בעת פעילות ספורטיבית או להתקפל אל תוך הנרתיק בזמן קיום יחסי המין, ולגרום לכאב.

בין אם הסיבה אסתטית או תפקודית (או שתיהן יחד), כל אישה בוגרת (מעל גיל 18) המעוניינת יכולה לבחור לעבור את הניתוח. זאת בכפוף, כמובן, לבדיקה ואישור של הרופא שהאישה איננה סובלת מבעיות רפואיות שבגינן מומלץ שלא לנתח.

במקרים מסוימים ניתן לנתח גם נערות מגיל 16, באישור הוריהן. הניתוח מתאים גם לנשים ונערות שלא קיימו עדיין יחסי מין.

נשים לאחר לידה, או נשים מבוגרות, שחל אצלן שינוי במבנה השפתיים ורפיון ברקמת הנרתיק, יכולות לעבור ניתוח זה יחד עם ניתוח להצרת הנרתיק ובכך לשפר גם את החיכוך וההנאה מיחסי המין.

בארץ מספר מצומצם ביותר של מנתחים שעברו הכשרה ייעודית לתחום ומבצעים ניתוחים מסוג זה באופן סדיר. חשוב לבצע את הניתוח אצל מנתח מנוסה שמתמחה הן בפן התפקודי והן בפן האסתטי של איבר המין הנשי.

באיה מדיקל, את בידיים הטובות והבטוחות ביותר. את ניתוחי שינוי צורת השפתיים מבצעים באופן אישי ד”ר דב לקסמן  וד”ר יעקב כהן, מנתחים גיניקולוגיים בכירים ותיקים ועתירי ניסיון, שעברו הכשרה ייחודית בתחום בלוס אנג’לס על ידי ד”ר דיוויד מאטלוק (הכירורג הפלסטי-גניקולוגי הידוע בארה”ב), ומאז מבצעים כבר למעלה מ-10 שנים, ניתוחים מסוג זה במיומנות רבה.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ בנושא, חייגי: 03-7646930

צרי קשר ונחזור אליך בהקדם

Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
Fill out this field
תפריט