חדש באיה מדיקל! טיפולים אסתטיים: הזרקות בוטוקוס ומילויים

טיפולים אסתטיים: הזרקות בוטוקוס ומילויים על ידי דר’ רפי קליין, רופא כירורג בכיר.

טיפולי יופי ואסתטיקה הפכו לנפוצים בקרב נשים רבות שמעוניינות לשפר את מראה פניהן. כשמדובר בהזרקות בוטוקס ומילויים התוצאות מרשימות מאוד, אך חשוב לבחור ברופא מנוסה, ובקליניקה שמשתמשת אך ורק בחומרים איכותיים העומדים בסטנדרטים מחמירים.

 

את מתבוננת על פנייך במראה וחושבת שהיית יכולה להיות מרוצה יותר, לולא הקמט ההוא שם או אולי אם השפתיים היו מלאות יותר… למרבה המזל, היום ניתן לשפר את מראה הפנים באופן משמעותי, ללא צורך בניתוח או בזמן החלמה ממושך, באמצעות הזרקת בוטוקס ומילויים.

חשוב לדעת כי על פי החוק בארץ, כל רופא – ללא קשר להכשרתו – יכול לבצע את ההזרקה ולכן חשובה תשומת הלב שלך – המטופלת, בבחירת הרופא המבצע את הטיפול.

כדי להשיג תוצאות מיטביות, חשוב מאוד שתבחרי רופא המיומן בכך שהכשרתו רלבנטית. ד”ר רפי קליין, המבצע את ההליך במרפאות איה מדיקל הוא רופא כירורגי בעל מוניטין רב, העובד בצמוד לפלסטיקאים ועוסק שנים רבות בתחום האסתטיקה. לכך מצטרף היתרון בביצוע ההזרקה בקליניקה הרפואית שלנו, בה מתבצע גם המעקב ומובטח לך מענה מהיר לפניותיך.

ד”ר רפי קליין בעל ניסיון רב הן בהזרקת בוטוקס והן בהזרקת מילויים, ועל כן תוכלו לבחור יחד בטכניקה שתעניק לך את הפתרון המקיף והנכון ביותר עבורך.

ד"ר רפי קליין

הזרקות בוטוקס

אם את מעוניינת לטשטש ולמנוע קמטים, בעיקר בחלק העליון של הפנים: צידי העיניים, המצח ובין הגבות, הזרקות בוטוקס הן הפתרון האולטימטיבי לכך.

איך זה עובד? הרופא מזריק חומר הנקרא “בוטולינום טוקסין” שגורם להפסקת פעולת הכיווץ של השרירים באיזור הרצוי. כך נוצרת החלקה של הקמטים הקיימים ונמנעת הופעתם של קמטים חדשים.

התהליך הוא קצר וכמעט ואינו כואב, ובביצוע נכון של ההזרקה על ידי רופא מנוסה, התוצאה המתקבלת היא טבעית ויפה, ונשארת למשך כ-6 חודשים.

הזרקת חומרי מילוי לשפתיים

מילויים

נשים המעוניינות בשפתיים מלאות יותר והשבת הנפח ללחיים, ישיגו תוצאה מרשימה על ידי הזרקת חומרי מילוי המכילים חומצה היאלורונית למקומות הייעודיים.

חשוב לדעת כי בשוק ישנם חומרי מילוי שונים ומגוונים ולא כולם באיכות זהה. למען בריאותך ובטיחותך, באיה מדיקל אנחנו דואגים להשתמש בסטנדרט הגבוה ביותר של חומרי המילוי מבית ג’ובידרם, בעלי אישור ה-FDA, שעומדים בתקן האמריקאי המחמיר.

חומרים אלה בטוחים לשימוש, תורמים לתוצאות הטובות של הטיפול, ומכילים גם חומר מאלחש המקל על תחושת הדקירה וחוסר הנוחות. תוצאות הטיפול נראות לעין באופן מיידי ומחזיקות מעמד עד כשנתיים.

באיה מדיקל, היופי שלך בידיים טובות. זאת הודות לעבודה עם החומרים האיכותיים ביותר, וטיפול רפואי המבוסס על ניסיון רב שנים, מיומנות ומקצועיות ללא פשרות.

 

 

צרי קשר ונחזור אליך בהקדם

Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
Fill out this field
תפריט