רופא נשים פרטי בתל אביב

גוף האישה הינה מערכת מורכבת ועדינה מאוד. כדי שהמערכת הנשית תתפקד כראוי, היא זקוקה לרופא נשים מומחה מקצועי ומיומן בתל אביב במרכז הארץ. קרוב וסמוך למקום המגורים או לשדה תעופה ולתחנת רכבת מרכזית שקל ונוח להגיע לשם. במצב רגיל חשוב שנשים תיבדקנה אצל רופא נשים פעם בחצי שנה, לפני ההיריון ובמהלכו התדירות של הביקורים עולה בצורה משמעותית.

רופא נשים בתל אביב

התייעצות דחופה עם רופא נשים בתל אביב

ישנן בעיות רפואיות גינקולוגיות שסובלות דיחוי ויש אפשרות לחכות ולהמתין לעיתים מתעוררת בעיה רפואית גינקולוגית כלשהי שיש צורך לתת לה מענה רפואי מידי, כגון: חשד, כאב, דימום או אי נעימות אחרת, נשים רוצות וצריכות לפנות לרופא נשים בכיר מיד ללא צורך בהמתנה או הפניה לרופא בקופת חולים. נשים מעוניינות להגיע לרופא נשים מתל אביב: בכיר בעל ניסיון נגיש, קרוב וסמוך למקום מגוריהן  או למקום העבודה שלהן.

 כיצד תבחרי רופא נשים בתל אביב?

כאשר את סובלת מבעיה רפואית ומעוניינת להתייעץ עם רופא נשים- גינקולוג בכיר מתל אביב, חשוב לבחור נכון בהתאם לקריטריונים מקצועיים:

מקצועיות – כמובן, כל רופא נשים שמקבל במקום מוכר קיבל הכשרה ורישיון רופא מומחה. אך האם זה מספיק?  בוודאי שלא. הרפואה המודרנית מתפתחת במהירות, כל העת מופיעים מחקרים חדשים, תרופות ושיטות טיפול חדשות. רופא מומחה  מקצועי ומיומן לומד ומקפיד להתעדכן בצורה  שוטפת. הוא עובר השתלמויות ודואג להציע לנשים המטופלות אצלו את הטיפולים החדשניים והטובים ביותר.

התמחות – לחלק מהרופאים, מלבד הידע הכללי ברפואת נשים, יש גם התמחות מסוימת, אונקו-גינקולוגיה, אורוגינקולוגיה. או בעיות בריאות כגון פריון, סרטן השד, השחלות, הרחם, מיומות  ושרירנים ברחם ועוד. במידה והאישה יודעת שהיא נמצאת בקבוצת סיכון כלשהי או שסבלה בעבר ממחלה מסוימת, חשוב שתבחר רופא נשים שמומחה בבעיה הספציפית שלה, שיוכל לזהות את הסממנים הראשונים להתפתחות או החמרת הבעיה ויידע להתאים לה את תכנית הטיפולים הטובה ביותר.

אמון – אמון בין מטופלת לרופא שלה זה בסיס להצלחת כל  טיפול רפואי. כאשר  מטופלת לא סומכת על הרופא שלה, חוששת, חושדת ולא יודעת למה לצפות, הדבר בעייתי ומכשיל את הטיפול בכל רמה. רופא אמין איננו מבטיח לרפא כל בעיה תוך ימים ספורים, ללא כאב וללא מאמץ. רופא נשים מומחה מציג תמונה מציאותית על מצב בריאותה של האישה ומציג לה את כל האפשרויות העומדות בפניה. כשההחלטה הסופית תמיד נשארת בידיה. רופא נשים מקצועי ואמין גם דואג להסביר את כל הדברים בשפה שברורה לאישה ולא להרשים אותה במונחים מסובכים שלא מובנים לה.

תקשורת – תקשורת בין רופא נשים מומחה למטופלת הינו בסיס לעבודה משותפת. חשוב שלרופא תהיה יכולת הקשבה ותקשורת להסביר מילולית על:

  • הבעיות הרפואיות
  • הטיפול והשלכותיו, משך הטיפול
  • תקשורת בגובה העיניים
  • הסבר ממצה בשפה פשוטה ובהירה
  • הסיכויים והסיכונים
  • תופעות לוואי אפשריות

אמפתיה – רפואת נשים היא תחום נשי  רגיש במיוחד, לכן חשוב מאוד שהתקשורת הבין אישית בחדר הטיפולים תהיה טובה, פתוחה ומעודדת שיתוף פעולה בין הרופא למטופלת. רופא שמבטיח יחס אישי, עונה סבלנות לכל השאלות, אדיב ורגיש, גם משיג תוצאות טובות יותר בטיפוליו. המרכיב הרגשי משמעותי מאוד בכל מחלה, אך בתחום רפואת נשים במיוחד. רופא נשים מומחה קשוב גם דואג להסביר למטופלת מה הוא עושה בכל שלב של בדיקה או טיפול ומה היא צפויה להרגיש, על מנת להפחית את חששותיה.

נגישות לטכנולוגיות מתקדמות – רופא נשים טוב ומקצועי לא רק יודע על טיפולים חדשניים, אלא יש לו את היכולת להציע אותן למטופלת ולבצע אותם. עבודה במרכז רפואי כמו איה מדיקל שמספק את המכשור הנדרש לביצוע הליכים רפואיים מורכבים ומתקדמים מבטיחים לאישה את היכולת לקבל את כל הטיפולים שהרפואה המודרנית יכולה להעניק לה.

רופאי מרכז "איה מדיקל" הנם רופאי נשים וגינקולוגים בכירים ומנוסים עובדים לפי הקריטריונים המחמירים ביותר של מקצועיות ואתיקה, מבטיחים לכל מטופלת מקצועיות יחס אישי ואדיב, אכפתיות וטיפול ברמה המתקדמת ביותר בארץ.