רופא נשים פרטי – מה היתרון שלו

בריאות האישה הוא אחד התחומים המורכבים ברפואה, הדורשים מהרופא מקצועיות ומומחיות בגניקולוגיה, ניסיון, סבלנות, מקצועיות, רגישות ואמפתיה. כדי לאבחן נכון את שורש הבעיה, הרופא צריך להיות מיומן, מנוסה וגם סבלני מאוד. חשוב שלרופא הנשים תהיה הבנה רפואית טכנולוגית ויכולת ביצוע בדיקות אבחון מתקדמות שיאפשרו לו לקבל תוצאות מהימנות. מסיבות אלו, נשים רבות מעדיפות לפנות ולקבל את הטיפול הגניקולוגי אצל רופא נשים פרטי.

רופא נשים פרטי

יתרונות הטיפול אצל רופא נשים פרטי

מקצועיות:

רופא נשים פרטי הוא לרוב גינקולוג מנוסה ביותר שכבר עובד שנים רבות במרכזי רפואיים שונים, לומד ועובר השתלמויות בארץ ובעולם. לאחר צבירת ניסיון ומוניטין רופאים בכירים רבים פונים לעבודה בשוק הפרטי. כשהאישה פונה לרופא פרטי, היא יודעת שרופא הנשים שיטפל בה הוא רופא מנוסה ומקצעי.

משך הביקור:

העומס הרב בקופות החולים מאלץ את הרופאים הגניקולוגים, לקצר את הזמן שהם יכולים להקדיש לכל מטופלת. לעיתים הביקורים הקצרים מקשים על הרופא להתעמק כנדרש בהיסטוריה הרפואית של כל מטופלת, ובוודאי שלא משאירים זמן להסברים מפורטים ומתן תשובות לכל השאלות. זו הסיבה לאי שביעות רצון של מטופלות רבות במסגרות הציבוריות, שחשות שאינן מבינות מה קורה לגופן ומה מהות הטיפול שהן מקבלות.

זמינות גבוהה:

אישה שחושבת כי משהו אצלה איננו תקין רפואית או סובלת מבעיה רפואית, עלולה פעמים רבות להיות חשופה למתחים ולחצים. לצערנו, התורים בקופות החולים מאד רחוקים, ובדרך כלל זמינות הרופאים איננה מספיק טובה ויכולים לחלוף מספר ימים עד שבועות עד שתוכל לראות רופא, דבר העלול לא פעם להחריף את מצבה הרפואי. לעומת זאת כאשר אישה פונה לרופא פרטי ומרכז רפואי גניקולוגי פרטי, מקצועי ומנוסה, הזמינות היא קצרה ומהירה.

גישה לטכנולוגיות:

עולם הרפואה מתפתח ללא הרף, כל הזמן מופיעות טכנולוגיות חדשות, שיטות אבחון וטיפול חדשניות, כאשר זמינות הטכנולוגיות החדשות עבור המטופלות היא במקרים רבים עניין של תקציב. רופא הנשים, חייב לעבור השתלמויות על מנת להכיר את כל החידושים בתחום, ללמוד את שיטות האבחון והטיפול החדשות. לכן בדיקת הייעוץ והניתוחים צריכים להתבצע במרכז רפואי שהוא מצויד ומאובזר במיטב הטכנולוגיה והאמצעים לביצוע אבחון וטיפול הטוב ביותר ושהרופאים בו מעודכנים ומומחים בטכנולוגיה אלו.

התמחות הרופא הפרטי

כאמור, רופאי נשים פרטיים הם בדרך כלל רופאים מאוד מקצועיים ומנוסים, לכל אחד יש התמחות משלו. רופא נשים פרטי יכול להתמחות בגניקולוגיה כללית, באונקו-גניקולוגיה, באורוגניקולוגיה, בטיפול באנדומטריוזיס ועוד. אם האישה סבלה בעבר מבעיה גניקולוגית מסוימת או שהיא נמצאת בקבוצת סיכון כלשהי, מומלץ שתבחר רופא שמתמחה בבעיה הספציפית שלה, כדי שהרופא ידע לזהות את הסימנים הראשונים של הבעיה ולהציע לה את הטיפול הטוב ביותר.

האישיות של הרופא

הקשר האישי של האישה עם הרופא שלה חשוב מאוד. רופא נשים צריך להיות מקצועי, סבלני ואדיב, לדעת להסביר את הנושאים המקצועיים בשפה ברורה, להרגיע את המטופלת ולרתום אותה לתהליך הטיפול.

מרכז רפואי לבריאות האישה

גם למרכז הרפואי יש חשיבות רבה בבחירת רופא נשים פרטי. חשוב שהרופא יעבוד במרכז רפואי חדשני ומתקדם, שמאפשר לו לטפל באישה באמצעות הטכנולוגיות הטובות ביותר בתחום במרכז שעובד על פי מודל של בקרת עמיתים – Group practice – הכולל קשת של מומחים. כך שאישה המטופלת במרכז כזה מוצאת בו את כל המומחים במקום אחד. כאשר לאשה יש בעיה רפואית מורכבת במרכז הרפואי מטפלים בה רופאים שונים, והיא לא רק תחת "אבחנה" או דעה של רופא אחד , יש התייעצות בין הרופאים ובקרת עמיתים.

רופא נשים פרטי הוא חלק חשוב מחייה של האישה הישראלית המודרנית. זו הסיבה שנשים המחפשות מרכז לרפואת נשים פרטי מקצועי, מנוסה, מיומן, מנוסה, וסבלני שעובד עם הטכנולוגיות החדשניות ביותר פונות לרופאים של "איה מדיקל" וזוכות לטיפול מקצועי ויחס אישי.

צרי קשר ונחזור אליך בהקדם