ניתוחי גינקופלסטיקה

לביופלסטיקה (Labioplasty)

ניתוח לשינוי צורת שפתי הפות. הסיבות השכיחות לניתוח זה הן: גודל מוגזם של השפתיים, הגורם להתבלטות מביכה או כאבים בקיום יחסי מין, וחוסר סימטריה של שפתי הפות.

מילת הדגדגן (Clitoral Unhooding)

הסרת עורלת הדגדגן – קפל עור המכסה את הדגדגן באופן המונע את גירויו בעת קיום יחסים וגורם לפגיעה בסיפוק המיני. מבנה זה הינו מולד, או נרכש כתוצאה מטראומה או רפיון שפתי הפות.

וגינופלסטיקה (Vaginoplasty)

ניתוח לשינוי מיפתח הנרתיק וקוטרו. שינוי זה הינו תוצאה של לידות (בעיקר ילדים גדולים או לידות טראומטיות) ושינויים ניווניים בהשפעת הגיל. התלונות העיקריות המלוות שינויים אלה הן של פגיעה בחיכוך בעת קיום יחסי מין ובתחושת הסיפוק המיני.

הימנופלסטיקה (Hymenoplasty)

ניתוח לאיחוי או הסרה של קרום הבתולין. הניתוח לאיחוי קרום הבתולין נדרש מסיבות דתיות או עדתיות. ניתוח להסרת קרום הבתולין מיועד להפרעה מולדת, בה קרום הבתולין עבה מאוד מכדי לבתקו בקיום יחסי מין, או בשל חסימה מוחלטת של תעלת הנרתיק.

קולפורפיה (Colporrhaphy)

ניתוח להרמת שלפוחית השתן ולהשקעת הרקטום המתבלטים לתוך הנרתיק. התבלטויות אלה עלולות לגרום להפרעה במנגנוני הטלת השתן והתרוקנות הצואה ולפגיעה בתחושת הסיפוק המיני.

הרמת צוואר השלפוחית (Colpo-Suspension)

העתקה של צוואר שלפוחית השתן משבשת את יכולת ההתאפקות והשליטה על הטלת השתן. נשים מתלוננות על בריחת שתן, תדירות גבוהה של השתנה, חוסר יכולת להתאפק והשתנה לילית תכופה. הניתוח יוצר "מתלה" לצוואר שלפוחית השתן למניעת התופעות האלה.

תיקון צניחת הנרתיק (Colpopexy)

ניתוח לקיבוע ועיגון הנרתיק הצנוח. תופעה זאת הינה משנית לניתוחי כריתת רחם בעבר. הניתוח ניתן לביצוע בגישה בטנית ובגישה נרתיקית ללא פתיחת הבטן.

וסטיבולקטומיה (Vestibulectomy)

ניתוח להסרת מבוא הנרתיק, אשר מסיבות שונות הופך לרגיש במיוחד (Vestibulitis) באופן שאינו מאפשר שימוש בטמפון או קיום יחסי מין. להפרעה זו מגוון טיפולים שמרניים והניתוח מוצע רק כטיפול אחרון לאחר כישלון טיפולים אחרים.

צרי קשר ונחזור אליך בהקדם