מאמרים נוספים

ניתוחים צוואר הרחם

הטיפול הניתוחי הינו נרחב ודורש מיומנות רבה ודיוק רב כדי להשיג את המטרות האונקולוגיות האופטימליות יחד עם פגיעה מזערית ברקמות שכנות כלי דם ועצבים. באופן קלאסי מבוצע הניתוח דרך חתך בבטן אך עם השתכללות הכירורגיה החלו להתבצע ניתוחים אלו בגישה זעיר פולשנית דרך חתכים קטנים תוך השגת תוצאות זהות.

היום באיה מדיקל אנו מבצעים ניתוחים אלו גם בגישה זעיר פולשנית בסיוע רובוטי. מעטים היום בעולם מבצעים את כריתת הרחם הרדיקלית בגישה לפרוסקופית בלבד. הסיוע הרובוטי מאפשר דיוק מקסימלי, ניהול עדין של הרקמות ופגיעה מזערית ברקמות שכנות. הגישה הרובוטית מאפשרת החלמה מהירה יותר, שחרור מהיר מבית החולים תוך כ 24 שעות, חזרה לפעילות מלאה במהירות מירבית תוך בטחון אונקולוגי מקסימלי. מלבד כאשר מדובר בגידולים גדולים מידי אין כיום סיבה טובה לעבור כריתת רחם רדיקלית בגישה פתוחה.

לסיכום, אישה אשר תקפיד על בדיקות תקופתיות, תפעל נמרצות כאשר מתגלה פאפ לא תקין ותגיע לבדיקות המתאימות, יכולה להימנע ברוב המקרים מלחלות בסרטן צוואר הרחם. אם קרה המקרה וכבר חלתה המטופלת בסרטן צוואר הרחם, יש יתרון גדול בפנייה למרכז או רופא אשר מתמחה בטיפול המודרני בגידולי צוואר הרחם כדי להתאים את הטיפול לצרכים המיוחדים לאישה הספציפית.

צרי קשר ונחזור אליך בהקדם

Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
Fill out this field
תפריט