מאמרים נוספים

העלמת ורידים ברגליים

ורידים בולטים ברגליים מהווים בעיה בריאותית ואסתטית, על כן נשים רבות וגברים רבים מחפשות דרך לטפל בבעיה זו.
העלמת ורידים ברגליים

השיטות הרפואיות המודרניות מאפשרות לטפל בדליות ברגליים במהירות וביעילות. הטיפולים בדליות הרגליים עשויים למנוע את הכאב, הגרד והכבדות שלרוב מתלווים לבעיית הורידים הבולטים ברגליים ולהחזיר לאישה את תחושת הביטחון העצמי.
כיום רוב השיטות המודרניות לטיפול בוורידים בולטים ברגליים, מבוססות על הטיפול בחום או על הזרקת תכשיר ייעודי או באמצעות קלריוון. נדרשת הרדמה מקומית בלבד המאפשרת חזרה מהירה לשגרה. בעבר, ולעיתים עדיין היום, הטיפול בדליות הרגליים כרוך בניתוח מורכב של הוצאת הוריד הפגוע.

העלמת ורידים בולטים באמצעות חום או הזרקות

טיפול באמצעות חום נקרא גם טיפול אנדותרמי ומטרתו לגרום לווריד הפגוע להיחסם ולהיעלם. החום מועבר לווריד בעזרת לייזר, קיטור או גלי רדיו. הוורידים המתאימים ביותר לטיפול בשיטה זו הם ורידים ראשיים, שטחיים וישרים, ולא וורידים פנימיים.
ניתן לחסום את הווריד הפגוע ובכך להעלים אותו גם באמצעות הזרקת תכשיר ייעודי לתוכו. גם במקרה הזה הוורידים הפגועים נחסמים ובהמשך נספגים בגוף, כאשר זרימת הדם של ורידים אלו נחסמת ומנותבת לוורידים סמוכים. החסימה בשיטה זו נעשית על ידי דבק ביולוגי, קצף או נוזל ייעודי. הזרקת קצף או נוזל היא שיטה יעילה, אך לעיתים נדרשים מספר טיפולים כדי להעלים ביעילות את כל הוורידים הבולטים.

העלמת ורידים באמצעות קלריווין

נוסף לשיטות המתוארות, קיימת היום גם טכנולוגיה חדישה ויעילה במיוחד. השיטה המתקדמת ביותר להעלמת וורידים בולטים ברגליים היא טיפול בעזרת מכשיר מיוחד בשם קלריווין.
הטיפול באמצעות קלריוון כולל החדרת קטטר זעיר לווריד הפגום. הגירוי המכני המופעל על דופן הווריד וגורם להתכווצות הוריד, בשילוב עם הזרקת התכשיר הייעודי, גורמים לסגירת הווריד באופן מוחלט ובהמשך להיעלמותו. הטיפול קל ויעיל, יש לו אחוז זניח ביותר של סיבוכים, בדרך כלל נדרש טיפול אחד בלבד. כמו בשאר הטיפולים, לעיתים נדרשת המתנה עד שהתוצאות נראות לעין, והכאב המלווה את הדליות נעלם.
הטיפול באמצעות הקלריווין הוא יעיל במיוחד, נוח למטופלת. טיפול זה לא דורש הרדמה או אשפוז, אינו כרוך בכאבים, הוא נמשך 30 דקות בלבד ולאחריו האישה חוזרת מיד לשגרת יומה ונהנית מתוצאות נפלאות.
.
מדובר בטכנולוגיה ייחודית שדורשת הכשרה וניסיון מצד הרופא, אך מאפשרת להשיג תוצאות בריאותיות ואסתטיות נהדרות ושביעות רצון גבוהה ביותר מצד המטופלות.

ד”ר מיכאל טל, רופא בכיר ומומחה פיתח את שיטת הקלריווין לטיפול בדליות וורידים בולטים ברגליים, בארצות הברית ומבצע את הטיפולים במרכז “איה מדיקל”. הטיפול מלווה במקצועיות, שרות מהיר ויחס אישי, מה שמאפשר לכל מטופלת ליהנות מהעלמת הורידים הבולטים ברגליים.

צרי קשר ונחזור אליך בהקדם

Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.
Fill out this field
תפריט